Biblioteka – Baza wiedzy – Ratownictwo medyczne2018-11-23T21:00:33+01:00

BAZA WIEDZY – RATOWNICTWO MEDYCZNE

RATOWNICTWO – MATERIAŁY DO POBRANIA

BAZA WIEDZY –
RATOWNICTWO MEDYCZNE

RATOWNICTWO –
MATERIAŁY DO POBRANIA

Ostatnia aktualizacja biblioteczki 21.11.18

21.11.18 – ZMODERNIZOWANO STRONĘ DO WERSJI 2.0, POPRAWIONO LICZNE BŁĘDY, DODANO MOŻLIWOŚĆ DYNAMICZNEGO WYSZUKIWANIA (…)
27.06.18 – JAKO GŁÓWNĄ KATEGORIĘ USTAWIONO „WIDOK DRZEWA”; DODANO 16 NOWYCH PLIKÓW
18.02.18 – DODANO 11 NOWYCH PLIKÓW; DODANO KATEGORIĘ(ZAKŁADKĘ) DLA PLIKÓW: „NOWE”.
21.01.18 – 1. USUNIĘTO WADLIWĄ PAGINACJĘ LISTY PLIKÓW, PO WYBRANIU KATEGORII WYŚWIETLA SIĘ OD RAZU LISTA WSZYSTKICH PLIKÓW NA JEDNEJ STRONIE, 2. USUNIĘTO OSADZONE PLAYLISTY W „MATERIAŁY WIDEO” I ZASTĄPIONO JE ODNOŚNIKAMI DO KANAŁU YT W CELU PRZYŚPIESZENIA WCZYTYWANIA STRONY.

  • Pliki do pobrania znajdują się na serwerze zewnętrznym (Dysk Google) lub bezpośrednio na innych stronach. Pliki o dużych rozmiarach nie są skanowane przez Google o czym informują wyskakujące komunikaty. Nie należy się tym przejmować, gdyż pliki są bezpieczne. Ponadto duże pliki i pliki których nie można wyświetlić w przeglądarce, raczą nas komunikatem „ups! wystąpił problem z podglądem”. Należy taki plik pobrać na komputer i otworzyć aby wyświetlić go normalnie.

  • Żadne naruszenie praw autorskich nie jest zamierzone. Jeśli poniższy wykaz narusza Twoje prawa autorskie skontaktuj się ze mną korzystając z zakładki kontakt. Poniższe pliki pochodzą ze zbiorów udostępnianych w internecie i w większości posiadają zapis o swobodnym, niekomercyjnym rozpowszechnianiu treści lub też autorzy wyrazili zgodę na umieszczenie plików na niniejszej stronie.

Jeśli którykolwiek z plików nie działa, zauważyłeś błąd, masz jakieś sugestie bądź pytania – skontaktuj się proszę używając zakładki kontaktWybierz kategorię lub szukaj...

Użyj wyszukiwarki:

Widok „drzewa” przedstawia foldery (kategorie) wraz z zawartymi  w nich plikami oraz bezpośrednio pod nimi wszystkie pliki dostępne w biblioteczce „pożarnictwo”.

Najczęściej pobierane pliki

Ostatnio dodane pliki

Zakładka w budowie…

tagi: pliki do pobrania ratownictwo medyczne, baza wiedzy ratownictwo, materiały medycyna, ratownicy medyczni baza wiedzy, PRM materiały, studia ratownictwo materiały, pełne książki ratownictwo medyczne, ratownictwo pliki do pobrania

1 komenarz

  1. Grzegorz Olszewski 2018-02-26 w 20:57 - Odpowiedz

    Mnóstwo materiałów na bardzo wysokim poziomie. Ciekawe lektury, bardzo wciągająca strona,
    Gratuluję pomysłów i życzę wszystkiego dobrego
    Pozdrawiam

Koniecznie podziel się swoim zdaniem!