O mnie

O mnie2018-02-10T00:10:16+01:00

Ostatnia aktualizacja tej strony: 14.01.2018

Opis strony

Trochę o sobie.

Mam na imię Dawid, urodziłem się w 1994 roku, mieszkam w woj. śląskim.

Obecnie służę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej (na Śląsku) oraz w dwóch jednostkach OSP włączonych do KSRG. Studiuję ratownictwo medyczne, prowadzę niniejszego bloga i angażuję się w różne inicjatywy, o których szerzej piszę między innymi tutaj. Jestem pasjonatem branży ratowniczej, angażuję się w rozwój własny i środowiska, które mnie otacza. Projekt Droga Ratownika jest miejscem gdzie mogę realizować swoje marzenia, pomysły i pomagać w ten sposób innym. Postanowiłem aktywnie włączyć się do grona ludzi, którzy działają na rzecz poprawy standardów, zamiast narzekać.

Coś co chcę jeszcze o sobie powiedzieć… jestem zwykłym gościem. Rozpoznawalność tego projektu nie sprawia, że czuję się lepszym ratownikiem czy lepszym człowiekiem. O tym decyduje tylko ilość pracy jaką poświęcam na rzecz rozwoju siebie i przede wszystkim innych osób, a także korzyść jaką mają z mojej pracy.

Jeśli śledzisz mnie od jakiegoś czasu wiesz pewnie, że mam „fioła” na punkcie pracy zawodowej i podnoszenia swoich kwalifikacji. Zdaję sobie sprawę jak wiele chciałbym zrozumieć, poznać, wytłumaczyć i to sprawia, że codziennie towarzyszy mi motywująca presja do samorozwoju. Mam świadomość, że etos młodego, gniewnego i ambitnego człowieka kiedyś się skończy (tak, nawet ja to mówię!). Wobec czego jeszcze większą odpowiedzialność odczuwam. Jest tyle do zrobienia!

Uwielbiam uczyć się i zdobywać nowe umiejętności, o czym przeczytacie między innymi tutaj. Znajdziecie tam również różne dodatkowe informacje o mnie (zarobki w PSP, wyniki sportowe, statystyki strony etc.)

(A jak potoczył się ten najwłaściwszy etap mojej „Drogi Ratownika” możecie przeczytać tutaj)

O projekcie
Moje Curriculum Vitae
O mnie – archiwalna wersja ze starego bloga

Koniecznie podziel się swoim zdaniem!