O mnie

Ostatnia aktualizacja tej podstrony: 23.01.2019

Ależ poważna mina 😉

Mam na imię Dawid, urodziłem się w 1994 r. Od 1 lipca 2015 r. prowadzę projekt „Droga Ratownika”, który początkowo był tylko sposobem motywowania się i relacjonowania mojej drogi do zawodowej służby w straży pożarnej. Projekt jednak rozrósł się i zmienił znacząco moje podejście, życie zawodowe oraz cele dając niespotykane dotąd pokłady „paliwa”.

Obecnie służę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w jednej z Komend PSP na Śląsku, a także jestem ratownikiem medycznym. Angażuję się w różne inicjatywy, o których szerzej piszę między innymi tutaj. Jestem pasjonatem branży ratowniczej, angażuję się w rozwój własny i środowiska, które mnie otacza. Projekt Droga Ratownika jest miejscem gdzie mogę realizować swoje marzenia, pomysły i pomagać w ten sposób innym. Postanowiłem aktywnie włączyć się do grona ludzi, którzy działają na rzecz poprawy standardów, zamiast narzekać.

Jestem zwykłym gościem, głodnym wiedzy uczniem i wiecznym „podróżnikiem” do docelowego Profesjonalizmu w branży w której działam. Rozpoznawalność tego projektu nie sprawia, że czuję się lepszym ratownikiem czy lepszym człowiekiem. O tym decyduje tylko ilość wysiłku jaki poświęcam na rzecz rozwoju siebie i innych osób, a także korzyść jaką Czytelnicy mają z mojej pracy. Jestem uzależniony od satysfakcji z dobrze wykonanej „roboty” :). Tymi wartościami staram się kierować na swojej „drodze ratownika”.

Uwielbiam uczyć się i zdobywać nowe umiejętności, o czym przeczytacie między innymi tutaj. Znajdziecie tam również dodatkowe informacje o mnie (zarobki w PSP, wyniki sportowe, statystyki strony, odbyte szkolenia itd. )

O tym jak potoczył się ten najwłaściwszy etap (naborów do PSP) mojej „Drogi Ratownika” możecie przeczytać tutaj.

Jeśli chcesz wiedzieć co obecnie dzieje się w projekcie zerknij tutaj i zobacz „Co słychać?” 🙂

Jeśli znalazłeś jakiś błąd w tekście lub na stronie, bardzo proszę, zgłoś nam to! Wystarczy zaznaczyć dany tekst i nacisnąć Ctrl+Enter.

Napisz komentarz

Błąd w tekście

Zaznaczony tekst będzie wysłany do redakcji DrogaRatownika.pl