[ŁÓDZKIE] FIREx Talk - Projekt LIDER 21 CzerwiecCze 2020 07:00 - 18:00 UTCZatoka Sportu Politechniki Łódzkiej Al. Politechniki 10, 93-590, Łódź, Polska

Konferencja

cfbt.pl prowadzi swoje działania skupiając się m.in. na edukacji, integracji środowiska, wyrównywaniu szans i promowaniu pozytywnych postaw. Dlatego pod naszą marką Projekt LIDER rozpoczynamy realizację znanego światowego formatu inspirujących prelekcji: FIRExTalk

 

- Na tę imprezę planujemy zapewnić około 150-200 miejsc. Wkrótce to potwierdzimy.

- Będzie to wydarzenie jednodniowe. Nie organizujemy noclegu i wyżywienia, żeby obniżyć koszty (dla Was i dla nas). Każdy zainteresowany uczestnik sam organizuje sobie logistykę, według własnych możliwości i potrzeb. Nie narzucamy nic w tym zakresie.

- Postaramy się to zlokalizować w miejscu, do którego większość z Was będzie miała dobry dojazd. Zaczynamy rano! Pewnie około 08:00.

- Wydarzenie będzie nagrywane a sesje trafią na kanał YT. W ten sposób każdy będzie mógł korzystać z inspiracji, jaka dadzą wam Liderzy. Całe wydarzenie służy przede wszystkim nagraniu sesji. Można powiedzieć, że organizujemy w ten dzień studio nagrań przy udziale publiczności. 

- Korzyścią wynikającą z obecności na miejscu będzie to, że będzie można spotkać się osobiście z ludźmi, zintegrować, wziąć udział w towarzyszących atrakcjach, które dla Was planujemy.  Planujemy m.in. losowanie nagród a także inne atrakcje zapewnione przez naszych sponsorów.

- Wspierającym firmom zapewnimy przestrzeń wystawienniczą, możliwość pokazania produktów, reklamy na miejscu oraz w publikowanych nagraniach. Dla uczestników będzie to też okazją, aby zapoznać się z ofertą, porozmawiać z dostawcami, uzyskać kontakty i informacje.

- W ciągu najbliższych dni potwierdzimy miejsce i wtedy podamy szczegóły: lokalizację, liczbę miejsc, cenę biletu oraz inne informacje.

- Śledzicie to wydarzenie i dajcie znać znajomym! Naszym celem jest zrobienie czegoś od strażaków dla strażaków, włączając w to partnerów z naszej branży!

Tego jeszcze nie było - nie może Cię tam zabraknąć! Już dziś rezerwuj termin i organizuj się!

Link do wydarzenia na Facebook'u>>>

  • cfbt.pl
    Organizator [ŁÓDZKIE] FIREx Talk - Projekt LIDER
    Pożary wewnętrzne. Artykuły, linki, zdjęcia, filmy i dyskusje! Enclosure fires. Articles, links, pictures, videos and discussions!
Zaimportuj do Google Kalendarza

Lokalizacja

Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej Al. Politechniki 10, 93-590, Łódź, Polska

Wskazówki

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org