[MAŁOPOLSKIE] Forum Intensywnej Terapii 2023 13 KwiecieńKwi 2023 - 15 KwiecieńKwi 2023 UTCAuditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. Krupnicza 33 31-123 Kraków

Konferencja

Szanowni Państwo! 

W dniach 14-15 kwietnia 2023 r. mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na Forum Intensywnej Terapii – konferencję poświęconą szeroko pojętej tematyce stanów nagłych i krytycznych. Konferencja odbędzie się, tak jak poprzednio, w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Link do strony wydarzenia>>>

Po raz kolejny przygotowaliśmy zróżnicowany program skierowany do wszystkich zawodów zajmujących się medycyną stanów nagłych - lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych. W tym roku zwiększyliśmy liczbę wykładów obejmujących podstawowe zagadnienia z intensywnej terapii, staraliśmy się też poświęcić nieco więcej uwagi opiece przedszpitalnej. Zachęcamy do zapoznania się z programem. Jak zwykle, nie zabraknie omówienia nowości i postępów oraz tematów interdyscyplinarnych i przekrojowych. Chcemy Państwa również zaprosić do aktywnego udziału w debatach i dyskusjach.

W dniu poprzedzającym Konferencję odbędą się praktyczne warsztaty, w trakcie których będzie można doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych klinicystów. Będziemy się starać, aby w ofercie warsztatowej każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Jeśli nie będziecie Państwo mogli przyjechać do Krakowa, konferencja odbędzie się także w formule on-line. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny, wybitnych wykładowców i ciekawą, różnorodną tematykę skupiającą się na leczeniu i opiece nad krytycznie chorym.

Serdecznie zapraszamy!

  • Intensywna PL
    Organizator [MAŁOPOLSKIE] Forum Intensywnej Terapii 2023
Zaimportuj do Google Kalendarza

Lokalizacja

Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. Krupnicza 33 31-123 Kraków

Wskazówki

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org