[ŚLĄSKIE] V edycja - Resuscytacja.plus 2020 - stany zagrożenia życia - rozpoznanie i terapia 07 ListopadLis 2020 UTCKatowice

ONLINE

Zapraszamy do udziału w V edycji konferencji Resuscytacja.plus – stany zagrożenia życia – rozpoznanie i terapia, która odbędzie się 7 listopada 2020 hotelu Park Inn by Radisson Katowice.

LINK DO STRONY WYDARZENIA

Dopełnieniem zwięzłych wykładów, prowadzonych przez wybitnych praktyków, będą warsztaty doskonalące postępowanie w stanach zagrożenia życia.

Defibrylacja, trudne drogi oddechowe, wentylacja, ból, leczenie zawału, USG, trombectomia i nowoczesne leczenie udaru, ciężkie zakażenia, płynoterapia, ocena świadomości po NZK, to tylko część z tematów naszej konferencji.

By uratować chorego, musimy działać wspólnie. Wykłady i warsztaty są  przeznaczone dla medyków  z IP, SOR, ratownictwa, OAiIT , kardiologii i interny. Wszyscy możemy być elementami łańcucha przeżycia. Liczymy na wiele pytań  i udział w dyskusji o tym jak sprawić by więcej osób w Polsce wracało do czynnego życia po zatrzymaniu krążenia.

Konferencja odbywa się pod patronatem Sekcji Resuscytacji i Medycyny Stanów Nagłych Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii i Związku Zawodowego Anestezjologówa gościem specjalnym, z wykładem w ramach SZKOŁY MISTRZÓW, w 2020 roku, będzie Pan Profesor Waldemar Machała.

Zaimportuj do Google Kalendarza

Lokalizacja

Katowice

Wskazówki

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org