Zespół

Dawid

Założyciel projektu

Założyciel projektu „Droga Ratownika” powstałego w 2015 r.
Strażak Państwowej Straży Pożarnej od 2017 r. pełniący służbę w jednej ze śląskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Ratownik medyczny pracujący w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w Zespole Ratownictwa Medycznego.
Pasjonat ratownictwa, entuzjasta doskonalenia zawodowego i nowoczesnych form edukacji. Swoje pasje stara się realizować i rozwijać w ramach tego projektu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamil

Autor

Ratownik medyczny pracujący w ramach Zespołu Ratownictwa Medycznego, Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz jako instruktor pierwszej pomocy. Współpracę z DR rozpoczął w 2020 roku. Dba o treści z zakresu ratownictwa medycznego i grupę dyskusyjną na Facebooku. Pasjonat ratownictwa, chcący ciągle się dokształcać.

 

 

 

 

Tomasz

Wsparcie IT

Aktywny strażak Ochotniczej Straży Pożarnej. Programista i jeden z autorów aplikacji Strażak.Online. Na Drodze Ratownika zajmuje się sprawami technicznymi.

 

 

 

Joanna

Moderatorka

Moderatorka będąca wsparciem od początku tego projektu. Aktualizuje dla Was Kalendarz Wydarzeń, wykonuje prace tłumaczeniowe i czuwa nad „mrówczymi” zajęciami, których za kulisami tego projektu nie brakuje. Z wykształcenia filolog języka angielskiego.

Patryk

Moderator

„Człowiek Duch” serwisu. Żołnierz Wojskowej Straży Pożarnej i aktywny członek dwóch OSP. Z wykształcenia teleinformatyk, a od jakiegoś czasu zafascynowany dietetyką i nowoczesnym żywieniem. Uwielbia dźwigać ciężary, pływać i trenować Judo. Stara się rozwijać na wielu płaszczyznach i promować zdobywanie umiejętności.

W tworzenie niniejszej strony i różnych działań w ramach projektu Droga Ratownika zaangażowanych było dotąd wielu autorów (i nadal jest!). Często były to współprace jednorazowe lub tymczasowe. Wszystkim, którzy przyczynili się do tworzenia tej inicjatywy składam głębokie wyrazy wdzięczności.
Dawid