[ŚLĄSKIE] II Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych 01 PaździernikPaź 2020 15:00 - 04 PaździernikPaź 2020 14:00 UTCOrle Gniazdo Szczyrk Wrzosowa 28 a, 43-370, Szczyrk, Polska

Konferencja

W imieniu Polskiego Towarzystwa Ratowników Medycznych oraz współorganizatorów, mamy zaszczyt zaprosić na „II Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych”.
Stany nagłe w medycynie, to sytuacje dynamiczne, mające bezpośredni wpływ na zdrowie i życie człowieka z którymi jako medycy spotykamy się w codziennej pracy. Wspólnym mianownikiem wielu specjalizacji zawodów medycznych jest pacjent i jego zdrowie. Dlatego, aby sprostać coraz szybciej rozwijającym się trendom w medycynie, konferencja będzie wspaniałą okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności, a także miejscem wymiany wspólnych spostrzeżeń i doświadczeń.
Komitet Naukowy złożony z autorytetów różnych dziedzin medycyny, daje gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego tego wydarzenia.
Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach, które oprócz wykładów stanowią integralną częścią naszej konferencji. Wierzymy, że konferencja będzie nie tylko platformą wymiany poglądów na tematy medyczne, ale posłuży również nawiązaniu kontaktów, które w przyszłości zaowocują wartościowymi projektami o charakterze naukowym i zawodowym.
Serdecznie zapraszam do czynnego udziału w tym wydarzeniu, które wpisuje się na stałe do kalendarza istotnych wydarzeń medycznych, ratowników medycznych, pielęgniarki, lekarzy, ratowników i funkcjonariuszy służb współpracujących z systemem PRM, studentów kierunków medycznych oraz wszystkich zainteresowanych medycyną i ratownictwem.

Link do wydarzenia na Facebook'u>>>

  • Polskie Towarzystwo Ratowników Medycznych
    Organizator [ŚLĄSKIE] II Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych
Zaimportuj do Google Kalendarza

Lokalizacja

Orle Gniazdo Szczyrk Wrzosowa 28 a, 43-370, Szczyrk, Polska

Wskazówki

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org