[MAŁOPOLSKIE] Forum Edukacji Medycznej 2019 07 MajMaj 2019 - 09 MajMaj 2019 UTCKraków

Konferencja

Po raz kolejny chcielibyśmy serdecznie zaprosić do uczestnictwa w Forum Edukacji Medycznej (Medical Education Forum), które odbędzie się  w dniach 7–9 maja 2019 roku w Krakowie. Jest to kontynuacja cyklicznych spotkań nauczycieli akademickich, które odbywają się w Krakowie od 2012 roku.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Po raz pierwszy konferencję organizować będą wspólnie Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, McMaster University, kolebka evidence based medicine (EBM) i nauczania metodą opartą na rozwiązywaniu problemów (problem based learning, PBL), oraz Polski Instytut Evidence Based Medicine, we współpracy z European Federation of Internal Medicine (EFIM), European Union of Medical Specialists (UEMS) i American College of Physicians (ACP).
Do wygłoszenia wykładów zaproszono wybitnych polskich i zagranicznych wykładowców, którzy przedstawią najnowsze osiągniecia z zakresu edukacji medycznej.
Pierwszy dzień konferencji będzie prowadzony w języku polskim. Omówione zostaną zagadnienia dotyczące przygotowania i organizacji egzaminów testowych, obiektywnych strukturyzowanych egzaminów klinicznych (OSCE) oraz prowadzenia zajęć dla studentów i personelu medycznego z wykorzystaniem symulacji wysokiej wierności.
Drugi dzień konferencji prowadzony będzie w języku angielskim z symultanicznym tłumaczeniem na język polski. Światowi eksperci z uczelni takich jak McMaster University, Harvard Kennedy School, Johns Hopkins School of Medicine, poruszą m.in. zagadnienia wpływu stresu na wyniki oceny, rozwiązywania konfliktów czy roli pacjentów jako nauczycieli w kształceniu personelu medycznego.
Konferencji będą towarzyszyć warsztaty pokonferencyjne, podczas których doświadczeni nauczyciele podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami.
Bezpośredno po Forum Edukacji Medycznej w dniach 9–11 maja odbędzie się w Krakowie już po raz piąty McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM) – kurs podsumowujący najnowszą wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką edukacji medycznej do wzięcia udziału w konferencji i warsztatach oraz życzymy udanego pobytu w Krakowie!

Program: https://empendium.com/mef/polska-wersja/200473,program-mef-2019
Rejestracja: https://empendium.com/mef/rejestracja

Link do wydarzenia na Facebook'u>>>

Zaimportuj do Google Kalendarza

Lokalizacja

Kraków

Wskazówki

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły lokalizacji

ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org