[MAZOWIECKIE] Trauma Kurs z W.I.R Sof-Med - druga edycja! 07 WrzesieńWrz 2019 08:00 - 08 WrzesieńWrz 2019 20:00 UTCWarszawa

Kurs

Druga edycja kursu urazowego organizowanego we współpracy z legendarną firmą W.I.R SOF-MED-CENTER
Kursy Dantego i W.I.R. Sof-Med-Center łączą siły i przedstawiają unikalne szkolenie: TRAUMA KURS (+USG) łączący doświadczenia cywilne oraz medycynę pola walki. Od wielu lat najnowsze osiągnięcia wojskowych medyków, które sprawdzają się na froncie stają się inspiracją do rozwoju cywilnych systemów ratowniczych. Dajemy Wam możliwość zdobycia unikatowej wiedzy i umiejętności, które dopiero powoli przechodzą do cywilnych wytycznych. Jest to jedyny tego typu kurs na rynku!
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W.I.R SOF-MED-CENTER
Firma założona przez Krzysztofa Plutę „WIR-a” pierwszego w Polsce absolwenta kursu Special Operations Combat Medic (SOCM) elitarnej szkoły JSOMTC dla medyków sił specjalnych USA w Fort Bragg oraz kursu dla medyków piechoty armii USA 68W Combat Medic w Fort Sam Houston, operatora z ponad 15 letnim doświadczeniem w zespole bojowym Jednostki Wojskowej Komandosów.

WIR spędził ponad 40 miesięcy jako operator-medyk zespołu bojowego w rejonach objętych konfliktami zbrojnymi uznanymi za strefę działań wojennych, oraz praktyką w składzie personelu śmigłowców MEDEVAC. Ten czas przekłada się na ogromną praktykę oraz doświadczenie w udzielaniu pomocy na polu walki. St.sierż. Krzysztof Pluta w ramach zajęć MA (military assistance) zajmował się również szkoleniem medyków sił specjalnych armii Polskiej, Irackiej, Afgańskiej oraz USA. W uznaniu zasług został odznaczony min. Orderem Krzyża Wojskowego oraz Buzdyganem (wojskowy „Oscar” przyznawany przez miesięcznik Polska Zbrojna).

Kurs to:
- dwa dni intensywnych zajęć w zakresie medycyny urazowej;
- pierwszy dzień to zajęcia oparte o wytyczne ITLS (International Trauma Life Support), PHTLS (PreHospital Trauma Life Support), ATLS (Advanced Trauma Life Support) 10th edition oraz doświadczenia kliniczne;
- drugi dzień zajęć to ćwiczenia z zakresu TCCC (Tactical Combat Casualty Care) z WIR-em i Sikorem - medykami pola walki z wieloletnim doświadczeniem pracy jako medycy - operatorzy zespołów bojowych.

Link do wydarzenia na Facebook'u>>>

Zaimportuj do Google Kalendarza

Lokalizacja

Warszawa

Wskazówki

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły lokalizacji

Centrum Szkoleń Wysokościowych - WYSOKOSCIOWKA.org,
ul. Kosmatki 12,
03-982 Warszawa

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org